Hello Egypt! Даруємо екскурсії у Шарм-ель-Шейху!

Скучили за літом? За сонечком, що ніжно будить зранку, за теплим морським бризом, можливістю пробігтися по пісочку на пляжі, посидіти в шезлонгу та насолоджуватись, немов найпрекраснішою музикою у світі, шумом хвиль чи попірнати з маскою, адже під водою на вас чекають дивовижні мешканці?

Ну, тоді вам точно потрібно прямо зараз зібрати валізу та вирушити на відпочинок до Шарм-ель-Шейха! Тим паче що для тих, хто запланує собі тут відпустку найближчим часом, ми разом з нашою приймаючою стороною приготували ну дуже круті подарунки!*

Усі, хто забронює тур до Шарм-ель-Шейха в будь-який готель в період з 28.02.2020 до 12.03.2020 включно із заїздами з 29.02.2020 до 20.03.2020, отримають одну з екскурсій на вибір:

Dinner in the desert (вечеря в пустелі + східне шоу)

Beach Party (пінна дискотека + катання на банані)

Sea Scope (прогулянка на човні з прозорим дном)

Turkish Bath (відвідування турецької лазні)

Seafood dinner (відвідування рибного ресторану)

Звертаємо увагу – подарункову екскурсію та всю інформацію про неї туристи отримують лише під час першої інформаційної зустрічі з гідом. Тож не пропустіть її!

Оце так список, еге ж? Що виберете? Драйвову подорож пустелею, де, створюючи химерні, пейзажі господарює пісок, щоб відчути себе наче на іншій планеті? А потім – познайомитись з мешканцями пустелі та повечеряти з ними і дізнатись, як це взагалі – жити серед вічних пісків. Ну і, звичайно, неймовірне східне шоу!

Чи, краще – весела та нестримна пляжна вечірка? З піною та запальними танцями під улюблену музику, а ще – з катанням на банані по морю. Ну хіба не так мають проходити найкрутіші дискотеки?

А може – подорож одним з найкрасивіших морів світу? Червоне море – дім для тисяч підводних мешканців, яких варто побачити через прозоре дно човна!

Або ж повний релакс у турецький лазні – адже ви давно хотіли максимально розслабитись та попаритись.

 

І, звичайно, де страви з морепродуктами можуть бути смачнішими, як не у ресторані в країні, яку оточує Червоне море? Ох, яке розмаїття! І все таке смачне! То може ваш вибір – рибний ресторан?